Конспект відкритого уроку
«Подарунки до свята» 2 клас.
Тема:Подарунки до свята
Мета:
Практична:
-активізувати у мовленні
вживання назв кольорів;
- ознайомити учнів з новими словами та структурами і
практикувати у їх вживанні: stocking,Сhristmas card,picture
-вчити підписувати вітальну листівку;
Освітня:
-розширити
уявлення учнів про традиції святкування Різдва у Великій Британії.
Розвиваюча:
-розвивати
мовленнєву реакцію та готовність до участі у спілкуванні, розвивати мовну
здогадку, зорову та слухову пам’ять.
Виховна:
-підвищувати
інтерес до вивчення іноземної мови .Виховувати культуру мовного спілкування
,вміння уважно слухати співбесідника, шанобливе ставлення один до одного.
Тип уроку: Комбінований.
Обладнання: підручник «English-2»,дошка, наочний
матеріал, комп’ютер, пректор, іграшки, аудіозапис пісні «Merry Christmas»
Хід уроку
І.Introduction.Початок уроку.
1. Привітання
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, Good
morning,
Good morning, to you,
Good morning, Good morning,
I am glad to see you!
T: I am glad to see you too,
children. We have guests today,let’s greet them.
Ps: Good morning.
T: How are you, Kyrylo?
Ps: I am fine, thank you. (
2 -3 учня)
T: Let’s sing the song. (Аудіозапис «Кольори»)
Основна частина уроку
2. Перевірка домашнього
завдання.(Гра з м’ячем)
T:Let’s check up your
hometask. I give you a ball &name colour, for example, white, you say « a
white snow».
a green tree, a pink dress,
a black cat, a brown cat, a yellow ball.
II.Основна частина уроку
1.Повідомлення теми
та мети уроку
T: Children, we continue our
theme Christmas and today we’ll talk about Christmas presents. Also we’ll write
a Christmas cards for your friends and of course, we are going to read, play
games, act a dialogue, learn new words and sing songs. So, let’s recollect our
words (слайд зі словами).Children, do you know, where Santa Claus puts
presents?
2.Вивчення нового матеріалу
Ps. Santa Claus puts presents
under the Christmas Tree.
T: Yes, but also Santa Claus
puts presents into the stockings (вчитель
показує учням це своїми діями),(показати учням вітальну листівку)people write Christmas Cards to greet each other with
Christmas and draw different pictures on
them.(слайд зі всіма словами
,повторюють за вчителем).Гра «What is missing
?»(На дошці малюнки зі словами,
вчитель непомітно знімає одну з них, а учні –вгадують, яку)
3. Письмове
завдання.
T: Let’s play, close your
eyes and guess what is missing. Well done, children. And now solve the
crossword.( обмінятися ,перевірити,
похвалити)
4.Читання
T: Let’s practice
reading drills.(слайд на екрані. Вчитель
пояснює правила читання, читає, учні повторюють за ним, читають слова в
хмаринці. Відкривають підручник і читають 3 речення).Вчитель пояснює учням
значення слова for,і пропонує підписати подарунки.
T:Let’s sign your presents.
5.Діалог
T: Listen and act a
dialogue.(2-3 пари учнів інсценізують
діалог)
VI. Підписання Різдвяної листівки.
(слайд на дошці)
T:Let’s write a Christmas
Card for your friends.(Підписані листівки
учні відносять під ялинку)
Ps. My present for Bohdan is
in the red box. (Всі учні)
III. Заключна частина уроку.
1.Домашне завдання
T: Open your diaries and write down your home task. (Пояснити, в який день тижня наступний
урок)Написати подібну листівку своїм
батькам.
2.Оцінки за урок(всіх згадати)
3. На дошці Now
I know
Now I can
[Now I know new words,
[Now I can write a Christmas
card, greet my friends and parents]
4.We wish you a Merry
Christmas(листівки гостям)
Презентація "Різдвяні подарунки"
Головна сторінка не заповнена
ОтветитьУдалить